Lioven Max

Lioven Max

miejsce
w rankingu

--

Lioven Max
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Lioven Max to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat wykazuje działanie przeciwobrzękowe, przeciwzapalne i przeciwzakrzepowe. Lioven Max to idealny preparat dla pacjentów, którzy borykają się ze schorzeniami żył powierzchniowych, stanami pourazowymi. Żel przeznaczony jest do aplikacji na kończyny dolne. Żel przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego!

Skład:

W składzie żelu Lioven Max znajdują się następujące substancje: heparyna sodowa, etanol 96%, trolamina, karbomer 5984, olejek lawendowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego, na kończyny dolne. Stosować 1-3 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Venoruton Gel

4.52 opinii:
Venoruton Gel to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania preparatu Venoruton...
czytaj dalej »

Venoruton Gel to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania preparatu Venoruton... czytaj dalej »

Żel Detramax

4.449 opinii:
Żel Detramax to idealne rozwiązanie dla każdego, kto jest zmuszony spędzać długie godziny w...
czytaj dalej »

Żel Detramax to idealne rozwiązanie dla każdego, kto jest zmuszony spędzać długie godziny w... czytaj dalej »

Liotomax

4.01 opinii:
Liotomax to preparat dostępny w postaci żelu do pielęgnacji nóg. Preparat w...
czytaj dalej »

Liotomax to preparat dostępny w postaci żelu do pielęgnacji nóg. Preparat w... czytaj dalej »

Venargin

4.01 opinii:
Venargin to preparat dostępny w postaci żelu. W składzie żelu znajduje się niezwykle cenna...
czytaj dalej »

Venargin to preparat dostępny w postaci żelu. W składzie żelu znajduje się niezwykle cenna... czytaj dalej »

Cyclovena

0.00 opinii:
Cyclovena to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat skutecznie zwalcza uczucie...
czytaj dalej »

Cyclovena to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat skutecznie zwalcza uczucie... czytaj dalej »

Produkt Lioven Max został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, niewydolność żylna, zdrowie, zmęczone nogi. Wytwórcą produktu Lioven Max jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Lioven Max jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Lioven Max oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Lioven Max dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Lioven Max. Specyfik Lioven Max został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-30 12:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Lioven Max to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Lioven Max. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Lioven Max to z pewnością pomożesz wielu osobom.