Zapoznaj się z ulotką Gripex SinuCaps

Download icon Zobacz ulotkę
Gripex SinuCaps

Gripex SinuCaps to produkt leczniczy w postaci kapsułek twardych o działaniu przeciwgorączkowym oraz przeciwbólowym.

Gripex SinuCaps zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, kofeinę i chlorowodorek fenylefryny. Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Kofeina została zastosowana w produkcie, by wzmacniać działanie paracetamolu. Chlorowodorek fenylefryny zmniejsza objawy przeziębienia i grypy.

Produkt leczniczy Gripex SinuCaps wskazany jest do stosowania w celu złagodzenia objawów, które występują w czasie grypy i przeziębienia oraz w stanach grypopodobnych. Kapsułki sprawdzają się na objawy takie jak: ból głowy, gorączka, dreszcze, bóle mięśniowe, ból gardła, bóle kostno-stawowe, katar oraz obrzęk błony śluzowej zatok przynosowych i nosa.

Właściwości chlorelli

Właściwości chlorelli

Chlorella jest wyjątkową algą jednokomórkową. Skamieniałości dowodzą że istnieje od ponad 2,5 mld lat. Przez wiele wieków zajmowała ważną rolę w... Czytaj więcej

Skład:

W składzie preparatu Gripex SinuCaps znajdują się następujące substancje: 

substancje czynne

paracetamol 300 mg, kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 5 mg

pozostałe składniki

skrobia, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, magnezu stearynian, żelatyna, tytanu dwutlenek (E 171), żelaza żółty tlenek (E 172), błękit patentowy (E 131), żółcień chinolinowa (E 104) 

Dawkowanie:

Lek Gripex SinuCaps należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek dostępny jest w postaci kapsułek do stosowania doustnego.

Zalecane dawkowanie leku dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia to 2 kapsułki co 4-6 godzin. Maksymalna dobowa dawka preparatu wynosi 12 kapsułek.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Gripex SinuCaps, jak również m.in. niewydolność nerek czy wątroby, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, naczynność tarczycy.

Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Nie stosować w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią. Lek Gripex SinuCaps należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu.

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb us pharmacia

Postać:

kapsułka

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Liza 2018-03-09 14:39

    W sytuacji, gdy łapią mnie różne infekcje to od razu pojawia się kaszel. Nie jestem lekarzem, stąd trudno mi odróżnić, czy to suchy, czy mokry kaszel. Jednak tak, jak pamiętam na kaszel stosowałam Gripex SinuCaps bo ten środek wygrywa z nim szybko i skutecznie.

  • Sandra 2017-11-15 16:04

    Gripex SinuCaps jak dla mnie to najlepsza forma działania i radzenia sobie z bólem i katarem podczas przeziębienia!

  • Izabela 2017-11-01 22:15

    Już nie mam w sobie mocy. Niemal co miesiąc dopada mnie niesłychanie mocny ból głowy! Już sama nie wiem co robić? to chyba nie jest normalna sytuacja??? :I Gripex SinuCaps to moja ostatnia szansa! Jak ten produkt nie da rady na ciągle wracający ból głowy to zwariuję! Oby zadziało!

  • Daria 2017-08-20 09:09

    Przydatny na problem z zatokami. Gripex SinuCaps jest super!

  • Kinga 2017-07-03 11:58

    Gripex SinuCaps świetnie radzi sobie z chrypką. nie tylko chwilowo łagodzi podrażnienie ale i wyraźnie przyspiesza leczenie. To mój zdecydowany faworyt.

  • Sandra 2016-11-28 12:29

    fajnie, fajnie

  • Lidka 2015-04-01 21:23

    Kapsułki chyba lepiej i szybciej działają niż tradycyjne tabletki, ja jestem z nich bardzo zadowolona.

  • Boker 2015-03-26 19:31

    Moja głowa bardzo często tego potrzebuje. Po tym leku można spokojnie zająć się czymś pożytecznym, bo bez tego to trochę lipa jest ;/

  • Mati44 2015-03-04 22:52

    Nie ma co. Gripex SinuCaps to jeden z lepszych środków na ból głowy + zatoki. Mi zawsze pomaga i fajnie się z tym czuje :) Polecam!

  • Opinia użytkownika 2015-03-03 13:03

    tych gripeksów jest chyba pićdzisiąt

  • Kamilas 2015-01-01 14:55

    Wzorowo zmniejsza obrzęk błony śluzowej oraz wpływa na zmniejszenie wydzieliny z nosa. Redukuje ból głowy, ogólnie mi pomaga bardzo dobrze z zatokami.

  • Katiner 2014-12-28 19:47

    Jak dla mnie grupex sinucaps to jeden z lepszych środków, które pomagają mi szybko i skutecznie uporać się z przeziębieniem oraz bólem mięśni, a dodatkowo zawsze mam zastany nos to sobie z tym też radzi na ogół. Do 30 minut objawy ustępują i można już normalnie żyć.

  • Oliver Q. 2014-12-16 12:59

    Jeden z lepszych leków na grypę. Spisuje się na 6! Gripex sinucaps niby jest drogi, ale licz się skuteczność wkońcu :)

  • Michał 2014-11-27 21:50

    Pomógł na grypę. Skuteczny +5

  • Szyderca 2014-11-27 21:49

    Hehe, opinia Pana Jana wygląda jakby producent robił sobie reklame. Nie kupie. Gwoli ścisłości lek jak każdy inny na grype daje 3

  • Jan 2014-11-27 21:46

    Ciekawy wynalazek na rynku farmaceutycznym, innowacją jest kształt kapsułek i ciekawy kolor, dzięki któremy nie pomylimy tabletek z żadnym innym lekiem. Polecam.

  • Anna 2014-11-27 21:44

    dla mnie ok, świetnie udrażnia zatoki

  • Ela 2014-11-27 21:43

    Polski Grypolek ma dużo lepszy skład i dużo lepszą cenę!!!

  • Marta 2014-11-27 21:42

    lubie kolorowe tabletki jest wesoło

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką Gripex SinuCaps

    Download icon Zobacz ulotkę
    Gripex SinuCaps

    Gripex SinuCaps to produkt leczniczy w postaci kapsułek twardych o działaniu przeciwgorączkowym oraz przeciwbólowym.

    Gripex SinuCaps zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, kofeinę i chlorowodorek fenylefryny. Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Kofeina została zastosowana w produkcie, by wzmacniać działanie paracetamolu. Chlorowodorek fenylefryny zmniejsza objawy przeziębienia i grypy.

    Produkt leczniczy Gripex SinuCaps wskazany jest do stosowania w celu złagodzenia objawów, które występują w czasie grypy i przeziębienia oraz w stanach grypopodobnych. Kapsułki sprawdzają się na objawy takie jak: ból głowy, gorączka, dreszcze, bóle mięśniowe, ból gardła, bóle kostno-stawowe, katar oraz obrzęk błony śluzowej zatok przynosowych i nosa.

    Właściwości chlorelli

    Właściwości chlorelli

    Chlorella jest wyjątkową algą jednokomórkową. Skamieniałości dowodzą że istnieje od ponad 2,5 mld lat. Przez wiele wieków zajmowała ważną rolę w... Czytaj więcej

    Skład:

    W składzie preparatu Gripex SinuCaps znajdują się następujące substancje: 

    substancje czynne

    paracetamol 300 mg, kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 5 mg

    pozostałe składniki

    skrobia, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, magnezu stearynian, żelatyna, tytanu dwutlenek (E 171), żelaza żółty tlenek (E 172), błękit patentowy (E 131), żółcień chinolinowa (E 104) 

    Dawkowanie:

    Lek Gripex SinuCaps należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

    Lek dostępny jest w postaci kapsułek do stosowania doustnego.

    Zalecane dawkowanie leku dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia to 2 kapsułki co 4-6 godzin. Maksymalna dobowa dawka preparatu wynosi 12 kapsułek.

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

    Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Gripex SinuCaps, jak również m.in. niewydolność nerek czy wątroby, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, naczynność tarczycy.

    Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Nie stosować w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią. Lek Gripex SinuCaps należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu.

    Podmiot odpowiedzialny:

    Thumb us pharmacia

    Postać:

    kapsułka

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - grypa

    L52

    4.8715 opinii:
    L52 to lek homeopatyczny dostępny w postaci kropli do podawania doustnie. Krople przeznaczone są...
    czytaj dalej »

    Calpol

    4.836 opinii:
    Lek Calpol w postaci zawiesiny doustnej to preparat wykazujący działanie przeciwgorączkowe...
    czytaj dalej »

    Groprinosin tabletki

    4.8312 opinii:
    Groprinosin to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Produkt jest wskazany do...
    czytaj dalej »

    Quixx Soft

    4.836 opinii:
    Quixx Soft to wyrób medyczny w postaci spray'u do nosa, który korzystnie wpływa...
    czytaj dalej »

    Tabcin Trend

    4.810 opinii:
    Tabcin Trend to produkt leczniczy w postaci kapsułek miękkich do stosowania w celu łagodzenia...
    czytaj dalej »

    KEJ Olejek eukaliptusowy

    4.7311 opinii:
    KEJ Olejek eukaliptusowy ​to produkt dostępny w postaci olejku eterycznego do stosowania do...
    czytaj dalej »

    Theraflu Extragrip

    4.7311 opinii:
    Theraflu Extragrip to lek dostępny w postaci proszku do sporządzenia roztworu doustnego, w...
    czytaj dalej »

    Modafen Grip

    4.717 opinii:
    Modafen Grip to produkt leczniczy w postaci tabletek powlekanych, do stosowania w celu...
    czytaj dalej »

    Choligrip na noc

    4.676 opinii:
    Choligrip na noc to produkt leczniczy w postaci syropu do stosowania podczas objawów...
    czytaj dalej »

    Ascodan

    4.6411 opinii:
    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości...
    czytaj dalej »