Pelafen Baby 6m+

Pelafen Baby 6m+

miejsce
w rankingu

--

Pelafen Baby 6m+
4.67
opinii: 3
Jak rozpoznać nietolerancję pokarmową?

Jak rozpoznać nietolerancję pokarmową?

Czytaj artykuł
4 sposoby na to, by szybko zniszczyć swój organizm

4 sposoby na to, by szybko zniszczyć swój organizm

Czytaj artykuł
Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • sasza 2016-11-25 15:24

  Bardzo polecam!

 • Nina 2016-11-25 15:24

  Bardzo dobry pordukt dla dzieci

 • Opinia użytkownika 2016-04-04 12:21

  Podaje te kapsułki mojemu synkowi.Są skuteczne i bezpieczne, zawierają w składzie m.in ekstrakt owoców z czarnego bzu. lipy oraz witaminy c.

 • Zapoznaj się z ulotką Pelafen Baby 6m+

  Producent:

  PHYTOPHARM

  Thumb phyto pharm

  Opis:

  Pelafen Baby 6m+ to dietetyczny środek spożywczy do postępowania dietetycznego w schorzeniach takich jak grypa i przeziębienie. Pelafen Baby 6m+ jest przeznaczony do stosowania powyżej 6. miesiąca życia.

  Substancje zawarte w produkcie Pelafen Baby 6m+ dostarczają organizmowi składniki zalecane podczas przeziębienia i grypy:

  Lipa wspiera prawidłowe funkcjonowanie gardła i strun głosowych, wspiera fizjologiczne wydzielanie potu, co jest korzystne w stanach przeziębieniowych.
  Owoc bzu czarnego wspomaga naturalne funkcje immunologiczne organizmu.
  Witamina C i cynk wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, co odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji; w trakcie infekcji znacznie zwiększa się zapotrzebowanie organizmu na te składniki odżywcze.
  Beta-glukany 1,3/1,6 D to naturalne polisacharydy występujące w ścianach komórkowych mikroorganizmów z gatunku Saccharomyces cerevisiae.

  Skład:

  W skład jednej kapsułki wchodza nastepujące substancje: olej słonecznikowy rafinowany, olej kokosowy całkowicie uwodorniony, sacharoza, ekstrakt z kwiatostanu lipy (Tiliae inflorescentia), witamina C (kwas L-askorbinowy), ekstrakt z owoców bzu czarnego (Sambuci fructus), cynk (glukonian cynku), beta-glukany z drożdży (Saccharomyces cerevisiae).
  Składniki otoczki: żelatyna wieprzowa, substancja utrzymująca wilgoć - glicerol, barwniki: dwutlenek tytanu, koszenila, tlenki i wodorotlenki żelaza.

  Dawkowanie:

  Pelafen Baby 6m+ należy stosować pod nadzorem lekarza.

  Dawkowanie:

  Dzieci powyżej 6. miesiąca do 2. roku życia zawartość 1 kapsułki 2 razy dziennie,

  Dzieci powyżej 2. roku życia zawartość 1 kapsułki 3 razy dziennie lub w każdym przypadku - wg wskazań lekarza.

  Końcówkę kapsułki należy ścisnąć, przekręcić i oderwać. Następnie wycisnąć jej zawartość bezpośrednio do ust, na łyżeczkę lub dodać do pokarmu.

  Przeciwwskazania:

  Produkt nie jest przeznaczony do żywienia pozajelitowego.
  Pelafen Baby 6m+ nie jest odpowiedni do przyjmowania jako jedyne źródło pożywienia.

  Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeziębienie i grypa

  Produkt Pelafen Baby 6m+ został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: dla dzieci, grypa, przeziębienie. Wytwórcą specyfiku Pelafen Baby 6m+ jest PhytoPharm, który również jest producentem takich specyfików jak Passiflor, Nerwovit , Fix Melisa , Succus Bardanae, Ziele Świetlika. Ulotka produktu Pelafen Baby 6m+ jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Pelafen Baby 6m+ oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Pelafen Baby 6m+ można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Pelafen Baby 6m+. Preparat Pelafen Baby 6m+ został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-01-20 15:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Pelafen Baby 6m+ to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Pelafen Baby 6m+. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Pelafen Baby 6m+ to z pewnością pomożesz wielu ludziom.