Elmex dla Dzieci

Elmex dla Dzieci

miejsce
w rankingu

--

Elmex dla Dzieci
0.0
opinii: 0
Suplementy chelatowane

Suplementy chelatowane

Czytaj artykuł
Wizyta w saunie bez tajemnic

Wizyta w saunie bez tajemnic

Czytaj artykuł
Jak postępować w przypadku niedociśnienia tętniczego?

Jak postępować w przypadku niedociśnienia tętniczego?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Elmex dla Dzieci

Producent:

Opis:

Elmex dla Dzieci to preparat dostępny w postaci pasty do zębów. Preparat rekomendowany jest dla dzieci od 0-6 roku życia. Elmex dla Dzieci to idealny preparat do codziennej pielęgnacji zębów mlecznych. Pasta ma przyjemny smak i łatwo rozprowadza się na ząbkach.

Skład:

W składzie pasty do zębów Elmex dla Dzieci znajdują się następujące substancje: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Titanium Dioxide, Cocamidopropyl Betaine, Olaflur, Aroma, Limonene, Sodium Saccharin, Hydrochloric Acid.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - pasty do zębów

Specyfik Elmex dla Dzieci został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: próchnica, kosmetyk, dla dzieci, pasty do zębów. Wytwórcą preparatu Elmex dla Dzieci jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Elmex dla Dzieci jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Elmex dla Dzieci oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Elmex dla Dzieci można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Elmex dla Dzieci. Preparat Elmex dla Dzieci został dodany do bazy danych w dniu 2015-08-12 08:42. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Elmex dla Dzieci to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Elmex dla Dzieci. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Elmex dla Dzieci to z pewnością pomożesz wielu osobom.