Dermedic Agevital Tonik

Dermedic Agevital Tonik

miejsce
w rankingu

--

Dermedic Agevital Tonik
0.0
opinii: 0
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Dermedic Agevital Tonik

Producent:

DERMEDIC

Thumb dermedic

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - zmarszczki

ImpreSkin

4.52 opinii:
Wszystko o Impreskin – cena, opinie, działanie Kiedy mijają lata, nasza skóra...
czytaj dalej »

Wszystko o Impreskin – cena, opinie, działanie Kiedy mijają lata, nasza skóra... czytaj dalej »

Olej ze Słodkich Migdałów

4.333 opinii:
Olej ze słodkich migdałów pozyskiwany jest z nasion owoców drzewa migdałowego....
czytaj dalej »

Olej ze słodkich migdałów pozyskiwany jest z nasion owoców drzewa migdałowego.... czytaj dalej »

Produkt Dermedic Agevital Tonik został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: tonik oczyszczający, cera dojrzała, tonik, zmarszczki, starzenie się skóry. Wytwórcą preparatu Dermedic Agevital Tonik jest Dermedic, który również jest producentem takich preparatów jak Hydrain 2, Dermedic Prosensiv Łagodny Krem Ochronny Nawilżający, Dermedic Agevital Tonik, Dermedic Menqlusiv Krem - Żel Nawilżający, Dermedic Effectival. Ulotka preparatu Dermedic Agevital Tonik jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Dermedic Agevital Tonik oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Dermedic Agevital Tonik można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Dermedic Agevital Tonik. Produkt Dermedic Agevital Tonik został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-04-19 09:52. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Dermedic Agevital Tonik to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Dermedic Agevital Tonik. Jeżeli utworzysz recenzję na temat produktu Dermedic Agevital Tonik to z pewnością pomożesz wielu ludziom.