Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash

Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash

miejsce
w rankingu

--

Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash
3.33
opinii: 3
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nika 2015-07-09 23:58

  Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash na mnie jakoś specjalnie nie działa i nie polecam tak na prawdę. Nie chce więcej przepłacać i nie polecam!

 • Olga 2015-07-09 23:53

  Poczułam efekt po kilkukrotnym zastosowaniu. Jest to Żel do twarzy, do demakijażu, który pozwala bez problemu pozbyć się go.

 • Wika 2015-07-09 23:53

  Skóra o wiele lepiej po tym się zachowuje. Jest oczyszczona i już nie powstaje taki trądzik na niej lekki. Daje 5/5 za efekt :)

 • Zapoznaj się z ulotką Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash

  Producent:

  GARNIER

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: odblokowujący pory, pory, do twarzy, żel, żel do twarzy, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Producentem preparatu Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash jest Garnier, który również jest twórcą takich preparatów jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka preparatu Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash. Preparat Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash. Jeżeli dodasz opinię na temat produktu Czysta skóra Active Pure Active Deep pore wash to z pewnością pomożesz wielu ludziom.