Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nika 2015-08-07 10:10

  Tylka ta maseczka pozwoliła mi wrócić do normalności. Kiedyś miałam brzydką cerę, a teraz jest ona po prostu przepiękna i działa to bardzo dobrze :)

 • olga 2015-08-07 10:10

  W szybki sposób oczyszcza skórę i teraz wiem ,że to jest to czego było mi trzeba. Skóra zostaje oczyszczona i cieszę się :)

 • Animata 2015-08-07 10:09

  Bardzo lubię Garniera i dlatego ta maseczka przypadła mi do gusty. Działa znakomicie i teraz wiem, że poprzez to będę mogła szybko oraz skutecznie pięknie wyglądać :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Czysta Skora został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: maseczka, maseczka rozgrzewająca, cynk, kosmetyki. Wytwórcą produktu Czysta Skora jest Garnier, który również jest producentem takich specyfików jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka produktu Czysta Skora jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Czysta Skora oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Czysta Skora można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Czysta Skora. Specyfik Czysta Skora został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-05-06 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Czysta Skora to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Czysta Skora. Jeżeli utworzysz informację na temat specyfiku Czysta Skora to z pewnością pomożesz wielu ludziom.