Czysta Skora

Czysta Skora

miejsce
w rankingu

--

Czysta Skora
4.33
opinii: 3
Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nika 2015-08-07 10:10

  Tylka ta maseczka pozwoliła mi wrócić do normalności. Kiedyś miałam brzydką cerę, a teraz jest ona po prostu przepiękna i działa to bardzo dobrze :)

 • olga 2015-08-07 10:10

  W szybki sposób oczyszcza skórę i teraz wiem ,że to jest to czego było mi trzeba. Skóra zostaje oczyszczona i cieszę się :)

 • Animata 2015-08-07 10:09

  Bardzo lubię Garniera i dlatego ta maseczka przypadła mi do gusty. Działa znakomicie i teraz wiem, że poprzez to będę mogła szybko oraz skutecznie pięknie wyglądać :)

 • Zapoznaj się z ulotką Czysta Skora

  Producent:

  GARNIER

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - maska

  Preparat Czysta Skora został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: maseczka, maseczka rozgrzewająca, cynk, kosmetyki. Wytwórcą produktu Czysta Skora jest Garnier, który również jest producentem takich specyfików jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka produktu Czysta Skora jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Czysta Skora oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Czysta Skora można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Czysta Skora. Specyfik Czysta Skora został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-05-06 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Czysta Skora to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Czysta Skora. Jeżeli utworzysz informację na temat specyfiku Czysta Skora to z pewnością pomożesz wielu ludziom.