CORYZALIA

CORYZALIA

miejsce
w rankingu

0

CORYZALIA
3.73
opinii: 11
Alergia na białka mleka krowiego

Alergia na białka mleka krowiego

Czytaj artykuł
Co powoduje alergie?

Co powoduje alergie?

Czytaj artykuł
Alergia na pyłki - jak sobie z nią radzić?

Alergia na pyłki - jak sobie z nią radzić?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Bartek 2016-11-21 12:13

  Na katar to dla mnie nr 1!

 • alex 2016-03-10 11:03

  wygodny w leczeniu kataru.polecam!

 • Łuki 2015-04-01 22:42

  Jestem daleki od negatywnych opinii, bo to jest po prostu dobry lek.

 • 6 właściwości zdrowotnych gorzkiej czekolady

  6 właściwości zdrowotnych gorzkiej czekolady

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 1

  Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 1

  Czytaj artykuł
  Olej z pestek dyni- właściwości i zastosowanie.

  Olej z pestek dyni- właściwości i zastosowanie.

  Czytaj artykuł
 • Jeżyk 2015-03-13 11:33

  Zacząłem swoją przygodę z zaleczaniem alergii właśnie od Coryzalii i przez długo czas nie musiałem brać nic innego.

 • Nosek 2015-03-09 12:38

  Nie widzę jeszcze poprawy jeśli chodzi o zmniejszenie nasilenia moich objawów alergicznych, ale po kilku dniach może nie być widać poprawy

 • Katix 2015-01-30 15:49

  Zawsze kiedy mam gorsze dni go używam i muszę przyznać szczerze, że działa. Świetnie reguluje mój rytm dobowy i teraz już nie mam problemów :)

 • Domi ;/ 2015-01-17 22:31

  Działa jednak bardzo słabo. Czasami jest lepiej a czasami gorzej. Coryzalia to dla mnie bardzo zmienny lek i mój organizm nie reaguje na niego jednakowo. Cena za duża i efekt nie pewny ;/

 • Suinder 2015-01-17 22:29

  Nie poczułem różnicy w ilości kataru podczas stosowania tego leku. Nie wiem dlaczego, jednak totalnie na mnie nie działa to. Nie polecam bo zmarnowałem pieniązki na to tylko.

 • Margin 2015-01-17 22:28

  Środek jest wart swojej ceny, ktora powinna być nieco mniejsza, jednakże działanie ma bardzo dobrze, bo można odczuć róznicę nawet po kilku minutach. To jest dla mnie najważniejsze. Działa na szóstkę !

 • Janar 2015-01-17 22:27

  Po zastosowaniu tego suplementu katar mija bardzo szybko i można poczuć lepsze spływanie z zatok. Działają i to jest najważniejsze. Polecam!

 • Grzegsio 2015-01-06 10:50

  Na alergię jest to jeden z najlepszych środków. Szybko zauważyłem reakcje oraz bez dwóch zdań widać efekt. To jest dla mnie bardzo ważne.

 • Zapoznaj się z ulotką CORYZALIA

  Download icon Zobacz ulotkę
  CORYZALIA

  Producent:

  BOIRON

  Thumb boiron

  Opis:

  CORYZALIA to lek dostępny w postaci tabletek do ssania. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z nieżytem nosa. Wskazaniem do stosowania tabletek jest katar oraz stany zapalne zatok. Preparat skraca czas trwania kataru do absolutnego minimum. Skład tabletek CORYZALIA został opracowany tak, by łagodził wszystkie objawy kataru.

  Skład:

  W składzie tabletek CORYZALIA znajdują się następujące substancje: allium cepa, belladonna, sabadilla, kalium bichromicum, gelsemium, pulsatilla.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat dostępny jest w postaci tabletek do ssania. W przypadku dzieci poniżej 6. roku życia dzienną dawkę preparatu ustala lekarz. Dzieciom powyżej 6. roku życia oraz dorosłym zaleca się ssać 1 tabletkę maksymalnie 4 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeziębienie i grypa

  Preparat CORYZALIA został dołączony do kategorii Alergia wraz z tagami: katar, alergia. Wytwórcą produktu CORYZALIA jest Boiron, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Gastrocynesine, Boiron Homeovox, Boiron Coryzalia, Boiron Homeoptic, Camilia. Ulotka specyfiku CORYZALIA jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat CORYZALIA oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat CORYZALIA można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu CORYZALIA. Preparat CORYZALIA został dołączony do bazy danych w dniu 2014-12-29 15:41. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu CORYZALIA to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania CORYZALIA. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku CORYZALIA to z pewnością pomożesz wielu ludziom.