Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa

Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa

miejsce
w rankingu

--

Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa
5.0
opinii: 1
Zdrowe śniadanie – czyli jakie?

Zdrowe śniadanie – czyli jakie?

Czytaj artykuł
Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

Czytaj artykuł
Amarantus – nieznany, choć zdrowy

Amarantus – nieznany, choć zdrowy

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • nnn 2016-04-04 11:54

  Bardzo dobra. W sam raz do kąpieli w trakcie jesienno-zimowej aury.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Energia, zdrowie, sól. Producentem specyfiku Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa. Specyfik Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-24 12:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa to z pewnością pomożesz wielu ludziom.