Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa

Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa

miejsce
w rankingu

--

Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa
5.0
opinii: 2
Cudowne właściwości migdałów

Cudowne właściwości migdałów

Czytaj artykuł
Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na przeziębienie

Domowe sposoby na przeziębienie

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Pola 2017-04-24 10:49

  Uwielbiam kąpiele w soli Jodowo-Bromowej. Dodają "mocy", organizm jest bardziej odporny i czuję się lepiej.

 • nnn 2016-04-04 11:54

  Bardzo dobra. W sam raz do kąpieli w trakcie jesienno-zimowej aury.

 • Zapoznaj się z ulotką Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa

  Producent:

  SALCO

  Thumb logo 2

  Opis:

  Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa jest produktem leczniczym w postaci proszku krystalicznego. Dzięki kompleksowemu oddziaływaniu na organizm produkt pomaga w leczeniu wielu schorzeń. Dzięki odpowiedniemu stężeniu roztworu i optymalnej temperaturze (35-36°C) ciepła kąpiel mineralna działa na organizm kompleksowo, zarówno na skórę i błonę śluzową, jak i pośrednio na cały organizm.

  Skład:

  Składniki środka Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa są następujące: Sól jodowo-bromowa w tym: jodki - nie mniej niż 0.03%, bromki - nie mniej niż0.05%, wapń - nie mniej niż 1.5%, magnez - nie mniej niż 0.8%, sód - nie mniej niż 35%, chlorki - nie mniej niż 55%, żelazo - nie więcej niż 0.001%, woda - nie więcej niż 18%, składniki nierozpuszczalne w wodzie - nie więcej niż 0.5%.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie leku Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Do kąpieli zaleca się stosowanie 1-3%, wyjątkowo do 6% (choroby skóry) roztworu wodnego Bocheńskiej Leczniczej Soli Jodowo-Bromowej. Oznacza to, że przeciętnie na wannę wody (ok. 100 l) należy wsypać 1-3 kg. Kurację powinno się rozpocząć od stosowania niższego stężenia a następnie stopniowa zwiększać stężenie soli jodowo-bromowej w kąpieli.

  Dla dzieci stężenie roztworu do kąpieli nie powinno przekroczyć 1,5% (1,5 opakowania na 100 l wody). Optymalna temperatura kąpieli wynosi 35-36°C.

  Dla przygotowania roztworu o odpowiednim stężeniu rozpuszcza się 1-2 łyżek stołowych soli jodowo-bromowej w 1 szklance wody o temp. 37°C.
  Inhalacje wykonuje się przez bezpośrednie wdychanie oparów roztworu lub przy użyciu inhalatora. Częstość stosowania inhalacji wg wskazań lekarza.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Lek Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie stosować w okresie ciąży.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Sól

  Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa

  5.02 opinii:
  Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa jest produktem leczniczym w postaci proszku...
  czytaj dalej »

  Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa jest produktem leczniczym w postaci proszku... czytaj dalej »

  Preparat Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Energia, zdrowie, sól. Producentem specyfiku Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa. Specyfik Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-24 12:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Bochenska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa to z pewnością pomożesz wielu ludziom.