Benospokój

Benospokój

miejsce
w rankingu

--

Benospokój
0.0
opinii: 0
Zdrowy chleb na zakwasie

Zdrowy chleb na zakwasie

Czytaj artykuł
23 tydzień ciąży – ciesz się ciążą i urokami drugiego trymestru

23 tydzień ciąży – ciesz się ciążą i urokami drugiego trymestru

Czytaj artykuł
Zdrowe przekąski – suche, chrupkie i sycące

Zdrowe przekąski – suche, chrupkie i sycące

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb firm 7322 08e7cc big

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Benospokój został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: na sen, suplement, bezsenność. Producentem produktu Benospokój jest Walmark, który również jest producentem takich produktów jak Permen Go, Varixinal, Benospokój, Urinal Intensiv, Urinal Junior. Ulotka specyfiku Benospokój jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Benospokój oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Benospokój można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Benospokój. Preparat Benospokój został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-04-15 10:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Benospokój to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Benospokój. Jeżeli utworzysz notkę na temat produktu Benospokój to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.