Zdrovit Calcium + C

Zdrovit Calcium + C

miejsce
w rankingu

--

Zdrovit Calcium + C
4.33
opinii: 3
Sposoby wykorzystania orzechów piorących

Sposoby wykorzystania orzechów piorących

Czytaj artykuł
Zaparcia – wstydliwy problem

Zaparcia – wstydliwy problem

Czytaj artykuł
Fenyloketonuria – genetyczna choroba metaboliczna

Fenyloketonuria – genetyczna choroba metaboliczna

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-19 16:51

  Starcza na długo. Cena zadowalająca.

 • Janina 2016-04-18 14:13

  Podoba mi się ten oryginalny mandarynkowy smak.

 • Ala 2015-09-29 10:26

  Idealne źródło dla wszystkich chcących uzupełnić niedobory wapnia i witaminy C. Dobrze smakuje i jest bardzo zdrowe. Swoją drogą ostatnio odstawiłam wszystkie produkty z mleka i powiem szczerze, że jak przeczytałam taki jeden artykuł na temat mleka to nie mogłam uwierzyć, że ono jest aż tak nie zdrowe. Szczególnie zaszokowało mnie to, że mimo, ze w melku jest tak dużo wapnia to tak naprawdę nie pomaga ono na kości, a może nawet szkodzić.

 • Zapoznaj się z ulotką Zdrovit Calcium + C

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - wapno

  Osteodiag

  5.01 opinii:
  Osteodiag to preparat dostępny w postaci tabletek. Osteodiag rekomendowany jest dla kobiet w...
  czytaj dalej »

  Osteodiag to preparat dostępny w postaci tabletek. Osteodiag rekomendowany jest dla kobiet w... czytaj dalej »

  Preparat Zdrovit Calcium + C został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: alergia, odporność, przeziębienie, Wapno. Producentem produktu Zdrovit Calcium + C jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Zdrovit Calcium + C jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Zdrovit Calcium + C oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Zdrovit Calcium + C można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Zdrovit Calcium + C. Preparat Zdrovit Calcium + C został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-04 18:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Zdrovit Calcium + C to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Zdrovit Calcium + C. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Zdrovit Calcium + C to z pewnością pomożesz wielu osobom.