Wygładzający Peeling Do Twarzy

Wygładzający Peeling Do Twarzy

miejsce
w rankingu

Wygładzający Peeling Do Twarzy
0.0
opinii: 0
Zielono mi, czyli wiosna w szklance

Zielono mi, czyli wiosna w szklance

Czytaj artykuł
Gryczany, lipowy czy wielokwiatowy – który miód jest najlepszy?

Gryczany, lipowy czy wielokwiatowy – który miód jest najlepszy?

Czytaj artykuł
Kilka informacji na  temat zdrowego tryby życia

Kilka informacji na temat zdrowego tryby życia

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Miód manuka, to jeden z najdroższych dostępnych na rynku. Jednakże wdrążenie miodu manuka do diety, to inwestycja w zdrowie. Jeśli tuż przed wyjściem do pracy czy szkoły, potrzebujesz odrobiny słodyczy, sięgnij po masło orzechowe z sezamem. Dla tych, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty w kuchni, polecamy sok z pokrzywy oraz olej z oregano.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Specyfik Wygładzający Peeling Do Twarzy został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, żele, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Wygładzający Peeling Do Twarzy jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Wygładzający Peeling Do Twarzy jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Wygładzający Peeling Do Twarzy oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego obrazki. Specyfik Wygładzający Peeling Do Twarzy można dostać bez recepty.