Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kinga 2015-08-06 13:49

  U mnie już po pierwszym użyciu paznokcie stały się twardsze i mocniejsze. Do tego lepiej wyglądają i można bez problemu lakier nałożyć na nie :) Jednak jak się da za dużą warstwę to będą problemy, i może nam p;otem za łatwo odpaść.

 • Jowita 2015-08-06 13:47

  Po jednym miesiącu używania tej odżywki jestem jak najbardziej z niej zadowolona :) Paznokcie wyglądają na zdrowe oraz silne

 • Juliaa 2015-07-04 22:27

  Kupiłam bo miałam problemy z łamiącymi się paznokciami, niestety, ale nic a nic nie pomogło :/ Totalna porażka ..

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb killys

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Witaminowa Bomba został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: odżywki do paznokci, paznokcie, Dłonie, Pielęgnacja ciała. Producentem produktu Witaminowa Bomba jest KillyS, który również jest twórcą takich preparatów jak Witaminowa Bomba. Ulotka specyfiku Witaminowa Bomba jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Witaminowa Bomba oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Witaminowa Bomba można dostać bez recepty.