Volumetrix Mascara

Volumetrix Mascara

miejsce
w rankingu

--

Volumetrix Mascara
5.0
opinii: 2
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Karolina 2016-03-01 15:06

  Zawsze będę mieć sentyment do tego tuszu. Ma fajną szczoteczkę, która idealnie rozdzielała moje rzęsy, lekko je pogrubiała i wydłużała, także mogłam iść spokojnie do szkoły.

 • Kornelia.L 2015-04-04 01:16

  Świetne! Nie jest drogie, a skutecznie pogrubia i wydłuża rzęsy tak jak tego chciałam! Potem trzyma się prawie cały dzień na rzęsach

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb astor

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Produkt Volumetrix Mascara został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz, tusz pogrubiający, kosmetyki. Producentem preparatu Volumetrix Mascara jest Astor, który również jest wytwórcą takich produktów jak Soft Sensation Liquid Care, Quick n Go! 45 Sec., Anti Stress & Lift, Volume Artist Mascara, StimuLong. Ulotka preparatu Volumetrix Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Volumetrix Mascara oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Volumetrix Mascara dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Volumetrix Mascara. Specyfik Volumetrix Mascara został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Volumetrix Mascara to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Volumetrix Mascara. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Volumetrix Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.