Vicard
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gabriel 2016-04-12 13:49

  Na moje serce nie ma leku ale Vicard pomaga mi normalnie funkcjonować.

 • Beata 2016-03-10 15:47

  Od kiedy biorę ten lek mniej się męczę, nie dokuczają mi kołatania serca i ogólnie czuję się lepiej.

 • Zapoznaj się z ulotką Vicard

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - sprawność intelektualna

  Preparat Vicard został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zmęczenie, serce, Kołatanie serca, krążenie krwi, Praca serca, sprawność intelektualna. Producentem specyfiku Vicard jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Vicard jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Vicard oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Vicard można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Vicard. Preparat Vicard został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-02 15:40. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Vicard to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat stosowania Vicard. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Vicard to z pewnością pomożesz wielu osobom.