Reklama baner
Tisane Balsam do ust

Tisane Balsam do ust

miejsce
w rankingu

--

Tisane Balsam do ust
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Tisane Balsam do ust

Producent:

HERBA STUDIO

Thumb herba studio

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Produkt Tisane Balsam do ust został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zimowa ochrona, opryszczka, pękające usta, skóra sucha. Producentem preparatu Tisane Balsam do ust jest Herba Studio, który również jest producentem takich preparatów jak Ispagul, Ispagul S, Tisane Balsam do ust. Ulotka preparatu Tisane Balsam do ust jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Tisane Balsam do ust oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Tisane Balsam do ust można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Tisane Balsam do ust. Preparat Tisane Balsam do ust został dodany do naszej bazy w dniu 2016-04-18 09:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Tisane Balsam do ust to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Tisane Balsam do ust. Jeżeli utworzysz recenzję na temat produktu Tisane Balsam do ust to z pewnością pomożesz wielu osobom.