Strzykawka Jednorazowa

Strzykawka Jednorazowa

miejsce
w rankingu

--

Strzykawka Jednorazowa
4.0
opinii: 1
Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Czytaj artykuł
Jak leczyć katar przy zdradliwej pogodzie?

Jak leczyć katar przy zdradliwej pogodzie?

Czytaj artykuł
Dobroczynne właściwości ryb

Dobroczynne właściwości ryb

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Barbara 2017-04-20 13:51

  Nigdy nie miałam problemów ze strzykawkami tego producenta.

 • Zapoznaj się z ulotką Strzykawka Jednorazowa

  Producent:

  BD DISCARDIT II

  Opis:

  Strzykawka jednorazowego użytku.

  Pojemność 10 ml.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - strzykawka

  Strzykawka Jednorazowa

  4.01 opinii:
  Strzykawka jednorazowego użytku. Pojemność 10 ml.
  czytaj dalej »

  Strzykawka jednorazowego użytku. Pojemność 10 ml. czytaj dalej »

  Specyfik Strzykawka Jednorazowa został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: strzykawka. Producentem produktu Strzykawka Jednorazowa jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Strzykawka Jednorazowa jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Strzykawka Jednorazowa oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Strzykawka Jednorazowa można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Strzykawka Jednorazowa. Specyfik Strzykawka Jednorazowa został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-01 14:38. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Strzykawka Jednorazowa to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Strzykawka Jednorazowa. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Strzykawka Jednorazowa to z pewnością pomożesz wielu ludziom.