Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 13:34

  polecam!

 • Grażyna 2016-02-12 16:56

  Używałam wiele szamponow tej firmy i włosy jak zwykle bez odzywki ani rusz... A ten rewelacja! włosy juz podczas mycia miekkie gladkie nie placza sie!

 • Frania 2015-08-10 15:00

  Efekt niestety szału nie robi, jak dla zwykły szampon do włosów. Dobrze że żadnych podrażnień/alergii nie powoduje

 • Jakie właściwości posiada syrop sosnowy?

  Jakie właściwości posiada syrop sosnowy?

  Czytaj artykuł
  Przegląd zalet jazdy na rowerze

  Przegląd zalet jazdy na rowerze

  Czytaj artykuł
  Witaminowe suplementy diety - potrzebne czy nie?

  Witaminowe suplementy diety - potrzebne czy nie?

  Czytaj artykuł
 • Karolina 2015-07-09 10:43

  To dla mnie pierwszy szampon po którym moje włosy stały się wyraźnie gładsze i bardziej sypkie. Poprzednie zawodziły mnie w tej kwestii i nie byłam do końca zadowolona. Do tego ma fajny słodki zapach :)

 • Monika 2015-07-09 10:36

  Ja nie widzę żadnej różnicy pomiędzy szamponem z kokosem a normalnym .. dla mnie to bajki i tyle.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb schwarzkopf

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Schauma Odbudowa i pielęgnacja został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, szampon, szampon do włosów, shea, masło, masło shea, ekstrakt kokosa, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, szampony, pielęgnacja włosów. Wytwórcą preparatu Schauma Odbudowa i pielęgnacja jest Schwarzkopf, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Gliss Kur Połysk Jedwabiu, Color Mask, Schauma Odbudowa i pielęgnacja, Gliss Kur Oil Nutritive , Palette Deluxe. Ulotka specyfiku Schauma Odbudowa i pielęgnacja jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Schauma Odbudowa i pielęgnacja oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Schauma Odbudowa i pielęgnacja dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Schauma Odbudowa i pielęgnacja. Specyfik Schauma Odbudowa i pielęgnacja został zapisany do bazy danych w dniu 2015-05-15 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Schauma Odbudowa i pielęgnacja to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Schauma Odbudowa i pielęgnacja. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Schauma Odbudowa i pielęgnacja to z pewnością pomożesz wielu osobom.