Reklama baner
Rub-Arom Maść

Rub-Arom Maść

miejsce
w rankingu

--

Rub-Arom Maść
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • paweł 2016-03-17 11:04

  polecam. dobry produkt, idealnie rozgrzewa.

 • Zapoznaj się z ulotką Rub-Arom Maść

  Producent:

  Opis:

  Rub-Arom Maść to preparat wykazujący działanie rozgrzewające. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z bólami stawowymi, mięśniowymi oraz nerwobólami. Rub-Arom Maść to preparat, który z powodzeniem może być wykorzystywany w czasie leczenia infekcji górnych dróg oddechowych.

  Skład:

  W składzie preparatu rozgrzewającego Rub-Arom Maść znajdują się następujące substancje: tymol, lewomentol, kamfora racemiczna, olejek cedrowy, olejek eukaliptusowy, olejek terpentynowy z sosny nadmorskiej, parafina stała, wazelina biała.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat służy do wcierania i nacierania skóry. Preparat należy stosować 1-2 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Rub-Arom Maść został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, ból stawów, skurcze mięśni, Nerwobóle, Bóle stawów, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem specyfiku Rub-Arom Maść jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Rub-Arom Maść jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Rub-Arom Maść oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Rub-Arom Maść można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Rub-Arom Maść. Produkt Rub-Arom Maść został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-22 10:47. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Rub-Arom Maść to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Rub-Arom Maść. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Rub-Arom Maść to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.