Reklama baner
Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa

Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa

miejsce
w rankingu

--

Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Joanna 2016-03-22 16:02

  Maść o właściwościach rozgrzewających.Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: przeciwreumatyczny, maść rozgrzewająca. Wytwórcą produktu Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa. Preparat Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa został dodany do bazy danych w dniu 2015-08-23 16:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu Skarb Bałtyku - Maść Bursztynowa to z pewnością pomożesz wielu osobom.