Reklama baner
Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter

Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter

miejsce
w rankingu

--

Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter
4.0
opinii: 5

Kup w sklepie

Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Justyna 2016-04-18 14:47

  lubię całą serię ze względu na zapach ale chyba masło jest najlepszym kosmetykiem pod względem działania?

 • Ania 2016-02-23 23:09

  dobry kremik

 • Lulcia 2015-07-06 22:06

  Od kilku dni korzystam z Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter i jestem bardzo zadowolona. Nie odmówiłam bym sobie tego za żadne skarby. Robi to coś dobrego z moją skórą i cieszę się,że tak to działa :)

 • Młody Jęczmień Zielony

  Młody Jęczmień Zielony

  Czytaj artykuł
  Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

  Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

  Czytaj artykuł
  Spirulina- niezwykłe algi

  Spirulina- niezwykłe algi

  Czytaj artykuł
 • Topka 2015-07-06 22:01

  Planet Spa to jeden z lepszych jak dla mnie opcji. Wydaje mi sie, że działa znakomicie i poprzez to o wiele lepiej się czuje. Nie ma co sobie żałować :)

 • Olga 2015-07-06 22:00

  Moje ciało po tym środku o wiele lepiej funkcjonuje. Staje się bardziej jędrne i odżywione. Daje 5/5 bo to jest super i działa znakomicie :)

 • Zapoznaj się z ulotką Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do ciała, masło, masło do ciała, uniwersalne, oliwki, mleczka, kremy, balsamy, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą produktu Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter jest Avon, który również jest twórcą takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter. Preparat Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-05-06 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.