Pantene Pro-V Aqua Light

Pantene Pro-V Aqua Light

miejsce
w rankingu

--

Pantene Pro-V Aqua Light
3.6
opinii: 5
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Monika 2016-04-12 10:59

  Po obejrzeniu reklamy i zakupie go myślałam, że będzie super. Nie było. Na moich włosach się zupełnie nie sprawdził.

 • Patka 2016-02-26 13:22

  Mam bardzo cienkie włosy, szampon ich nie obciąża. Włosy są po nim bardzo dobrze odżywione !

 • Miranda 2015-04-28 21:56

  Szampon działa i jego działanie jest zgodne z opisem. Jednakże cena jak dla mnie jest zawysoka. Zwykły szapon o wiele mniej kosztuje ...

 • Sekrety suszonych śliwek

  Sekrety suszonych śliwek

  Czytaj artykuł
  Jakie posiłki należy jeść przed i po treningu.

  Jakie posiłki należy jeść przed i po treningu.

  Czytaj artykuł
  Perfumy ze wszystkich stron świata

  Perfumy ze wszystkich stron świata

  Czytaj artykuł
 • Olga W. 2015-04-28 21:54

  U mnie efekt jest podobny i nie mam do niego żadnych uwag. Działa jak miał działać i oby tak dalej. Cena jest dla mnie odpowiednia i bardzo się z tego cieszę :)

 • Wioletta 2015-04-28 21:53

  Pantene Pro-V Aqua Light to bardzo dobry szampon po którym moje włosy są bardzo lekkie i dzięki temu już nie są takie sztywne i suche. To dało mi bardzo dobry efekt i jestem z tego bardzo zadowolona !

 • Zapoznaj się z ulotką Pantene Pro-V Aqua Light

  Producent:

  PROCTER & GAMBLE

  Thumb procter and gamble

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Pantene Pro-V Aqua Light został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: lekki szampon, szampon, kosmetyki. Producentem produktu Pantene Pro-V Aqua Light jest Procter & Gamble, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Blend-a-med, Whitestrips 3D, Pantene Pro-V Restoratives, Blend-a-med, 3D White Luxe Glamorous White, Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine. Ulotka preparatu Pantene Pro-V Aqua Light jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Pantene Pro-V Aqua Light oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Pantene Pro-V Aqua Light można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Pantene Pro-V Aqua Light. Produkt Pantene Pro-V Aqua Light został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Pantene Pro-V Aqua Light to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Pantene Pro-V Aqua Light. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku Pantene Pro-V Aqua Light to z pewnością pomożesz wielu ludziom.