ORALFLUX COOL MINT

ORALFLUX COOL MINT

miejsce
w rankingu

--

ORALFLUX COOL MINT
4.0
opinii: 2
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 11:55

  Fajna guma

 • Ania 2016-03-07 11:17

  Jest ok.Polecam

 • Zapoznaj się z ulotką ORALFLUX COOL MINT

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Ograniczenie próchnicy

  Preparat ORALFLUX COOL MINT został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: guma do żucia bez cukru, utrzymanie zdrowych zębów, ograniczenie próchnicy. Wytwórcą preparatu ORALFLUX COOL MINT jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu ORALFLUX COOL MINT jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat ORALFLUX COOL MINT oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik ORALFLUX COOL MINT można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu ORALFLUX COOL MINT. Specyfik ORALFLUX COOL MINT został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-20 12:46. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu ORALFLUX COOL MINT to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z ORALFLUX COOL MINT. Jeżeli dołączysz informację na temat specyfiku ORALFLUX COOL MINT to z pewnością pomożesz wielu ludziom.