Reklama baner
Sensigel

Sensigel

miejsce
w rankingu

--

Sensigel
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Sensigel

Producent:

PIERRE FABRE

Thumb pierre fabre

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Sensigel został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: zęby wrażliwe. Producentem preparatu Sensigel jest Pierre Fabre, który również jest producentem takich produktów jak Avene Cold Cream, Elancyl Cellu Slim Płaski Brzuch, Elgydium Whitening, Sensigel, Elgydium Sensitive. Ulotka specyfiku Sensigel jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Sensigel oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Sensigel można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Sensigel. Produkt Sensigel został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-20 10:37. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Sensigel to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Sensigel. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Sensigel to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.