Jaka dieta na masę dla ektomorfika?

Jaka dieta na masę dla ektomorfika?

Czytaj artykuł
Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

Czytaj artykuł
BCAA - co to takiego?

BCAA - co to takiego?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Robert 2016-03-10 10:54

  Bardzo dobry produkt,daje- a raczej wydobywa- taką "zdrową" energię i to na długi czas.

 • Olaf 2016-02-24 12:29

  massacry nie było ;)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb olimp

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Olimp Massacra został zapisany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: odżywki na siłę, odżywki na masę, odżywki na rzeźbę, aminokwasy. Producentem specyfiku Olimp Massacra jest Olimp, który również jest twórcą takich produktów jak Olimp Therm Line 30+ , Olimp Therm Line Fast , Olimp Therm Line HydroFast, Olimp Thermostim Hardcore, Erekton Fast. Ulotka produktu Olimp Massacra jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Olimp Massacra oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Olimp Massacra można kupić bez recepty.