Reklama baner
Olimp Gold-Vit B Forte

Olimp Gold-Vit B Forte

miejsce
w rankingu

--

Olimp Gold-Vit B Forte
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Anna 2016-03-09 11:31

  rewelacja przy przeziębieniu.polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Olimp Gold-Vit B Forte

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Olimp Gold-Vit B Forte został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: skóra, układ nerwowy, witamina B. Wytwórcą specyfiku Olimp Gold-Vit B Forte jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Olimp Gold-Vit B Forte jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Olimp Gold-Vit B Forte oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Olimp Gold-Vit B Forte można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Olimp Gold-Vit B Forte. Produkt Olimp Gold-Vit B Forte został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-23 22:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Olimp Gold-Vit B Forte to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Olimp Gold-Vit B Forte. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Olimp Gold-Vit B Forte to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.