Olfen Żel 1%
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Agata 2016-04-18 10:13

  Fajny produkt.Pomaga przy bólach mięśni i działa chłodząco.

 • Zapoznaj się z ulotką Olfen Żel 1%

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Preparat Olfen Żel 1% został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: ból pleców, ból kręgosłupa, ból mięśni, ból stawów, reumatyzm, Nerwobóle, zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem specyfiku Olfen Żel 1% jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Olfen Żel 1% jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Olfen Żel 1% oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Olfen Żel 1% można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Olfen Żel 1%. Specyfik Olfen Żel 1% został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-25 19:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Olfen Żel 1% to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Olfen Żel 1%. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Olfen Żel 1% to z pewnością pomożesz wielu osobom.