Nasty & Cool

Nasty & Cool

miejsce
w rankingu

--

Nasty & Cool
3.67
opinii: 3
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Rapha 2015-08-10 12:49

  Nie przepadam za tym lakierem, testowałam go tylko raz,bo miałam poważne problemy z jego nałożeniem. Sam lakier trzeba nałożyć dwa razy aby jako tako wygląd, z tym że lubi się rozmazywać a potem szybko odpada z paznokci.

 • Beata 2015-08-10 12:47

  Lakier fajnie wygląda na paznokciach, wszystkie główne kolory są. U mnie potrafił wytrzymać dzień-dwa w stanie jak nowy, jak najbardziej polecam :)

 • Minia 2015-05-21 18:09

  Nasty & Cool pozwala mi poczuć się jak prawdziwa kobieta z pięknym lakierem. Nie znika tak szybko z paznokci i bardzo mi się to podoba daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb wibo

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Produkt Nasty & Cool został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do paznokci, lakier, lakier do paznokci, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Nasty & Cool jest Wibo, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Poczwórne cienie z jedwabiem i wit. E, Spicy Lip Gloss, Nail Obsession Gel Like, Nasty & Cool, Juicy Kiss. Ulotka specyfiku Nasty & Cool jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Nasty & Cool oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Nasty & Cool można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Nasty & Cool. Preparat Nasty & Cool został zapisany do bazy danych w dniu 2015-05-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nasty & Cool to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Nasty & Cool. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Nasty & Cool to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.