Nagietek Zioła Fix

Nagietek Zioła Fix

miejsce
w rankingu

--

Nagietek Zioła Fix
4.0
opinii: 1
Korzyści z picia zielonej herbaty

Korzyści z picia zielonej herbaty

Czytaj artykuł
Kasza kaszy nierówna

Kasza kaszy nierówna

Czytaj artykuł
 Z nimi zdrowie to pestka czyli o pestkach dyni

Z nimi zdrowie to pestka czyli o pestkach dyni

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Justyna 2016-04-19 10:27

  Niezła jakość, przyzwoita cena. Polecam..

 • Zapoznaj się z ulotką Nagietek Zioła Fix

  Producent:

  HERBAPOL

  Thumb herbapol

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zioła

  Imbir - zioła w tabletkach

  4.449 opinii:
  Imbir, zioła w tabletkach, to suplement diety, który wspiera dobre samopoczucie poczas...
  czytaj dalej »

  Imbir, zioła w tabletkach, to suplement diety, który wspiera dobre samopoczucie poczas... czytaj dalej »

  Preparat Nagietek Zioła Fix został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zakażenia pochwy, herbata, nagietek, zioła. Wytwórcą produktu Nagietek Zioła Fix jest Herbapol, który również jest producentem takich specyfików jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka preparatu Nagietek Zioła Fix jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Nagietek Zioła Fix oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Nagietek Zioła Fix dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Nagietek Zioła Fix. Specyfik Nagietek Zioła Fix został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-11 12:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nagietek Zioła Fix to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Nagietek Zioła Fix. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Nagietek Zioła Fix to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.