Nagietek Zioła Fix

Nagietek Zioła Fix

miejsce
w rankingu

--

Nagietek Zioła Fix
4.0
opinii: 1
Jakie suplementy diety potrzebne są niemowlęciu?

Jakie suplementy diety potrzebne są niemowlęciu?

Czytaj artykuł
Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Czytaj artykuł
Rzeżucha – cenne źródło witamin i mikroelementów

Rzeżucha – cenne źródło witamin i mikroelementów

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Justyna 2016-04-19 10:27

  Niezła jakość, przyzwoita cena. Polecam..

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb herbapol

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Imbir - zioła w tabletkach

  4.449 opinii:
  Imbir, zioła w tabletkach, to suplement diety, który wspiera dobre samopoczucie poczas...
  czytaj dalej »

  Imbir, zioła w tabletkach, to suplement diety, który wspiera dobre samopoczucie poczas... czytaj dalej »

  Preparat Nagietek Zioła Fix został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zakażenia pochwy, herbata, nagietek, zioła. Wytwórcą produktu Nagietek Zioła Fix jest Herbapol, który również jest producentem takich specyfików jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka preparatu Nagietek Zioła Fix jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Nagietek Zioła Fix oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Nagietek Zioła Fix dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Nagietek Zioła Fix. Specyfik Nagietek Zioła Fix został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-11 12:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nagietek Zioła Fix to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Nagietek Zioła Fix. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Nagietek Zioła Fix to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.