Reklama baner
Melatonina Lek-Am

Melatonina Lek-Am

miejsce
w rankingu

--

Melatonina Lek-Am
3.75
opinii: 4

Kup w sklepie

Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiola 2016-10-28 09:39

  Zawsze biorę za sobą w podróż, działa świetnie.

 • Nika 2015-07-01 23:30

  Po stosowaniu tego środka teraz nie mam problemów z zasypianiem i bardzo dobrze się czuje. To jest to coś na czym mi zależało i teraz jestem szczęśliwa.

 • Onix 2015-07-01 23:28

  Wydaje mi sie, zę to jest placebo. Niestety nie podoba mi się to za bardzo i nie lubię tego jak to nie działa...

 • Skład odżywek typu gainer

  Skład odżywek typu gainer

  Czytaj artykuł
  Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

  Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

  Czytaj artykuł
  Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

  Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

  Czytaj artykuł
 • Olaf Wikar 2015-07-01 23:27

  Melatonina Lek-Am w szybki sposób pozwala zasnąć! Uzupełnia hormon i już można czuć się znakomicie rano a nie zamulać :D

 • Zapoznaj się z ulotką Melatonina Lek-Am

  Download icon Pobierz ulotkę
  Melatonina Lek-Am

  Producent:

  LEKAM

  Thumb lekam

  Opis:

  Melatonina Lek-Am to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla osób, które cierpią na zaburzenia snu (wynikające, np. ze zmiany strefy czasowej). Tabletki rekomendowane są dla pacjentów niewidomych oraz osób, które pracują na zmiany.

  Skład:

  W składzie tabletek Melatonina Lek-Am znajdują się następujące substancje: melatoniny oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie Melatonina Lek-Am powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Melatonina Lek-Am należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Melatonina Lek-Am został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: bezsenność, melatonina, sen. Wytwórcą specyfiku Melatonina Lek-Am jest Lekam, który również jest producentem takich preparatów jak Prostaceum, Melatonina Lek-Am, Biowap 1400, Furoxin, Biosteron. Ulotka specyfiku Melatonina Lek-Am jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Melatonina Lek-Am oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Melatonina Lek-Am można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Melatonina Lek-Am. Specyfik Melatonina Lek-Am został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-06-29 15:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Melatonina Lek-Am to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Melatonina Lek-Am. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Melatonina Lek-Am to z pewnością pomożesz wielu ludziom.