Laringo Spray

Laringo Spray

miejsce
w rankingu

--

Laringo Spray
4.0
opinii: 1
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Igor 2016-03-15 10:28

  bardzo dobry lek,na bazie naturalnych produktów.polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Laringo Spray

  Producent:

  Opis:

  Laringo Spray to preparat dostępny w postaci aerozolu do gardła. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i antyseptyczne. Wskazaniem do stosowania aerozolu Laringo Spray jest stan zapalny błony śluzowej gardła i jamy ustnej. Preparat idealnie sprawdza się w leczeniu stanów zapalnych gardła różnego pochodzenia: wirusowego, bakteryjnego i grzybiczego.

  Skład:

  W składzie aerozolu do gardła Laringo Spray znajdują się następujące substancje: nalewka z koszyczka nagietka, roztwór spirytusowy propolisu, gliceryna, woda.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Aerozol zaleca się stosować trzy razy dziennie. Preparat przeznaczony jest dla dzieci od 12. roku życia.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

  Specyfik Laringo Spray został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: ból gardła, stan zapalny gardła, stan zapalny jamy ustnej. Wytwórcą specyfiku Laringo Spray jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Laringo Spray jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Laringo Spray oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Laringo Spray można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Laringo Spray. Preparat Laringo Spray został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-20 12:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Laringo Spray to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Laringo Spray. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Laringo Spray to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.