Krople uspokajające

Krople uspokajające

miejsce
w rankingu

--

Krople uspokajające
0.0
opinii: 0
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Krople uspokajające

Producent:

HASCO-LEK

Thumb hasco lek

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - uspokajające

Produkt Krople uspokajające został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: lęki, uspokajające. Wytwórcą specyfiku Krople uspokajające jest Hasco-Lek, który również jest twórcą takich specyfików jak Ulgix Laxi, Bobodent, Juvit C, Calcium Hasco Allergy, Chrom + B3. Ulotka produktu Krople uspokajające jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Krople uspokajające oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Krople uspokajające można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Krople uspokajające. Preparat Krople uspokajające został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-02-26 13:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Krople uspokajające to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Krople uspokajające. Jeżeli dodasz opinię na temat produktu Krople uspokajające to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.