Reklama baner
Joanna Z apteczki babuni

Joanna Z apteczki babuni

miejsce
w rankingu

--

Joanna Z apteczki babuni
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Joanna Z apteczki babuni

Producent:

JOANNA

Thumb joanna

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Joanna Z apteczki babuni został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem do stóp. Producentem preparatu Joanna Z apteczki babuni jest Joanna, który również jest twórcą takich preparatów jak Naturia Body, masło do ciała z wanilią, Z Apteczki Babuni , Sweet Fantasy, Intensiv Blond, Joanna Z apteczki babuni. Ulotka specyfiku Joanna Z apteczki babuni jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Joanna Z apteczki babuni oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Joanna Z apteczki babuni można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Joanna Z apteczki babuni. Specyfik Joanna Z apteczki babuni został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-21 09:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Joanna Z apteczki babuni to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Joanna Z apteczki babuni. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Joanna Z apteczki babuni to z pewnością pomożesz wielu osobom.