Reklama baner
Jagody Acaí

Jagody Acaí

miejsce
w rankingu

--

Jagody Acaí
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Jagody Acaí

Producent:

ALTER MEDICA

Thumb alter medica

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Specyfik Jagody Acaí został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: piękna skóra, bezsenność, niestrawność, Oczyszcza organizm, zmęczenie. Producentem preparatu Jagody Acaí jest Alter Medica, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Arktyczny Korzeń, Jagody Acaí, Insunorm, Kurkuma piperyna, Zielona Kawa AlterMedica. Ulotka preparatu Jagody Acaí jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Jagody Acaí oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Jagody Acaí dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Jagody Acaí. Specyfik Jagody Acaí został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-04-15 10:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Jagody Acaí to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Jagody Acaí. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku Jagody Acaí to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.