Idea 25

Idea 25

miejsce
w rankingu

--

Idea 25
0.0
opinii: 0
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Idea 25 został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: zimowa ochrona, pomadka ochronna, pielęgnacja ust. Wytwórcą produktu Idea 25 jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Idea 25 jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Idea 25 oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Idea 25 można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Idea 25 . Preparat Idea 25 został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-04-18 10:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Idea 25 to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Idea 25 . Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu Idea 25 to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.