Herbatka Słodkich Snów

Herbatka Słodkich Snów

miejsce
w rankingu

--

Herbatka Słodkich Snów
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Wady diet niskokalorycznych

Wady diet niskokalorycznych

Czytaj artykuł
7 niezawodnych metod pozwalających zauważalnie zwiększyć metabolizm

7 niezawodnych metod pozwalających zauważalnie zwiększyć metabolizm

Czytaj artykuł
Co zakwasza organizm? 7 sposobów na odkwaszenie organizmu

Co zakwasza organizm? 7 sposobów na odkwaszenie organizmu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mama 2017-06-19 15:30

  Moja mała uwielbia tą herbatkę

 • Zapoznaj się z ulotką Herbatka Słodkich Snów

  Producent:

  Opis:

  Herbatka Słodkich Snów może być stosowana przez dzieci po 1. tygodniu życia.

  Herbatka Słodkich Snów zawiera specjalnie wybrane zioła, jak melisę i kwiat lipy. Zawiera laktozę - naturalny cukier mleczny. 

  Skład:

  Składniki produktu Herbatka Słodkich Snów to: laktoza, maltodekstryna, wyciągi z ziół (melisa, kwiat malwy, kwiat lipy, tymianek)

  Dawkowanie:

  Jedną czubatą łyżeczkę (3,75 g) granulatu Herbatka słodkich snów rozpuścić w 100 ml wody.

  Przeciwwskazania:

  Ze względu na zawartość laktozy, produktu Herbatka słodkich snów nie należy podawać osobom z nietolerancją laktozy i/lub alergią na białka mleka krowiego.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - bezsseność

  Produkt Herbatka Słodkich Snów został dodany do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: dla dzieci, herbata, bezsenność, stres. Producentem specyfiku Herbatka Słodkich Snów jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Herbatka Słodkich Snów jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Herbatka Słodkich Snów oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Herbatka Słodkich Snów można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Herbatka Słodkich Snów. Produkt Herbatka Słodkich Snów został dołączony do bazy danych w dniu 2016-04-14 10:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Herbatka Słodkich Snów to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Herbatka Słodkich Snów. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku Herbatka Słodkich Snów to z pewnością pomożesz wielu ludziom.