Granat - Sok Z Granatu

Granat - Sok Z Granatu

miejsce
w rankingu

--

Granat - Sok Z Granatu
5.0
opinii: 2
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Anna 2017-05-18 15:43

  Pyszny i zdrowy, polecam pić jak najczęściej!

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 12:48

  Bardzo smaczny! Polecam wszystkim!!

 • Zapoznaj się z ulotką Granat - Sok Z Granatu

  Producent:

  ALTER MEDICA

  Thumb alter medica

  Opis:

  Granat - Sok Z Granatu to suplement diety w postaci soku gotowego do spozycia. Granat jest naturalnym antyoksydantem, który wspomaga ochronę ścian naczyń krwionośnych przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Stymuluje również proces syntezy tlenku azotu, który przyczynia się do prawidłowego przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Owoc granatu zawiera również dużo witaminy C, niacyny, potasu, błonnika oraz białka.

  Skład:

  Składniki produktu Granat - Sok Z Granatu to: sok z owoców granatu (Punica granatum L.), kwas L-askorbinowy (źródło witaminy C).

  Dawkowanie:

  Dawkowanie suplementu Granat - Sok Z Granatu powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Granat - Sok Z Granatu. Zalecana porcja produktu do spożycia to 50 ml soku - najlepiej rano, przed posiłkiem.

  Produkt gotowy do bezpośredniego spożycia.

  Przeciwwskazania:

  Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Granat - Sok Z Granatu. Nie zaleca się spożywania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Suplement Granat - Sok Z Granatu należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pamięć i koncentracja

  Specyfik Granat - Sok Z Granatu został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zdrowie, Pamięć i koncentracja. Wytwórcą produktu Granat - Sok Z Granatu jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Granat - Sok Z Granatu jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Granat - Sok Z Granatu oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Granat - Sok Z Granatu dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Granat - Sok Z Granatu. Produkt Granat - Sok Z Granatu został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-02 20:35. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Granat - Sok Z Granatu to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Granat - Sok Z Granatu. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Granat - Sok Z Granatu to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.