Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss

Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss

miejsce
w rankingu

--

Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss
3.2
opinii: 5
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-07 16:22

  nie polecam Avon

 • Małgorzata 2016-02-29 17:06

  Blyszczyk fajnie nawilza usta,nie podresla suchych skorek,wogole nie klei sie,jest mega lekki,pachnie delikatnie.Zaraz po nalozeniu usta sie swietnie podkreslone,zdrowo-blyszczace.

 • Alina 2015-08-09 10:39

  Ajć miałam dać 1!

 • Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

  Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

  Czytaj artykuł
  Niepłodność i bezpłodność - podobieństwa i różnice

  Niepłodność i bezpłodność - podobieństwa i różnice

  Czytaj artykuł
  Niedoceniana komosa ryżowa

  Niedoceniana komosa ryżowa

  Czytaj artykuł
 • Alina 2015-08-09 10:39

  Jak dla mnie to on za bardzo rewelacyjnie nie działa. Nie warto jest go stosować ponieważ się rozmazuje i psuje cąły efekt ..

 • Animata 2015-08-09 10:39

  Kiedyś stosowałam Glazewear i bardzo mi się podobał. Ostatnio do tego wróciłam i jest jeszcze lepszy. POlecam go każdej młodej kobiecie :)

 • Zapoznaj się z ulotką Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do ust

  Preparat Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ust, błyszczyk, błyszczyk do ust, kosmetyki. Producentem specyfiku Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss jest Avon, który również jest twórcą takich specyfików jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka preparatu Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss . Specyfik Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-06 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss . Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku Glazewear, Extreme Shine Lip Gloss to z pewnością pomożesz wielu ludziom.