FortiCare

FortiCare

miejsce
w rankingu

--

FortiCare
4.0
opinii: 1
Atopowe zapalenie skóry – pielęgnacja i niwelowanie objawów

Atopowe zapalenie skóry – pielęgnacja i niwelowanie objawów

Czytaj artykuł
Cudotwórcze właściwości kolendry.

Cudotwórcze właściwości kolendry.

Czytaj artykuł
Czosnek niedźwiedzi - nieznane właściwości

Czosnek niedźwiedzi - nieznane właściwości

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • lek 2016-04-19 13:48

  Bardzo wartościowa, łatwo przyswajalna odżywka dla wycieńczonych chorobą pacjentów.

 • Zapoznaj się z ulotką FortiCare

  Producent:

  Opis:

  FortiCare to preparat dostępny w postaci płynu odżywczego. Preparat rekomendowany jest dla pacjentów, u których zdiagnozowano zaburzenia stanu odżywiania w wyniku przebytej choroby nowotworowej.

  Skład:

  W składzie preparatu FortiCare znajdują się następujące substancje: Na, K, Cl, Ca, P, Mg, Fe, Zn, Cu, F, Mo, Se, Cr, Witamina A, Karotenoidy, Witamina D, Witamina E, Witamina K, Ryboflawina, Niacyna, Kwas pantotenowy, Witamina B6, Kwas foliowy, Witamina B12, Biotyna, Witamina C, Cholina, L-Kartyna, Tauryna.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Maksymalna ilość opakowań na dobę, to trzy.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - niedożywienie

  FortiCare

  4.01 opinii:
  FortiCare to preparat dostępny w postaci płynu odżywczego. Preparat rekomendowany jest dla...
  czytaj dalej »

  FortiCare to preparat dostępny w postaci płynu odżywczego. Preparat rekomendowany jest dla... czytaj dalej »

  Preparat FortiCare został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: suplement diety, niedożywienie. Wytwórcą specyfiku FortiCare jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu FortiCare jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat FortiCare oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat FortiCare można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu FortiCare. Preparat FortiCare został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-30 13:51. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku FortiCare to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania FortiCare. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu FortiCare to z pewnością pomożesz wielu osobom.