Stosowanie BIO cukru kokosowego 

Stosowanie BIO cukru kokosowego 

Czytaj artykuł
Wszystko co musicie wiedzieć o jagodach acai (acai berry)

Wszystko co musicie wiedzieć o jagodach acai (acai berry)

Czytaj artykuł
Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • lek 2016-04-19 13:48

  Bardzo wartościowa, łatwo przyswajalna odżywka dla wycieńczonych chorobą pacjentów.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  FortiCare to preparat dostępny w postaci płynu odżywczego. Preparat rekomendowany jest dla pacjentów, u których zdiagnozowano zaburzenia stanu odżywiania w wyniku przebytej choroby nowotworowej.

  Skład:

  W składzie preparatu FortiCare znajdują się następujące substancje: Na, K, Cl, Ca, P, Mg, Fe, Zn, Cu, F, Mo, Se, Cr, Witamina A, Karotenoidy, Witamina D, Witamina E, Witamina K, Ryboflawina, Niacyna, Kwas pantotenowy, Witamina B6, Kwas foliowy, Witamina B12, Biotyna, Witamina C, Cholina, L-Kartyna, Tauryna.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Maksymalna ilość opakowań na dobę, to trzy.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  FortiCare

  4.01 opinii:
  FortiCare to preparat dostępny w postaci płynu odżywczego. Preparat rekomendowany jest dla...
  czytaj dalej »

  FortiCare to preparat dostępny w postaci płynu odżywczego. Preparat rekomendowany jest dla... czytaj dalej »

  Preparat FortiCare został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: suplement diety, niedożywienie. Wytwórcą preparatu FortiCare jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku FortiCare jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat FortiCare oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik FortiCare można dostać bez recepty.