Eye Q

Eye Q

miejsce
w rankingu

--

Eye Q
0.0
opinii: 0
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Eye Q

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - ADHD

Crystal Mind

3.01 opinii:
Crystal Mind to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom...
czytaj dalej »

Crystal Mind to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom... czytaj dalej »

Produkt Eye Q został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: Szybka nauka, poprawa pamięci, ADHD, dysleksja. Wytwórcą produktu Eye Q jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Eye Q jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Eye Q oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Eye Q można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Eye Q. Specyfik Eye Q został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-15 14:32. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Eye Q to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Eye Q. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Eye Q to z pewnością pomożesz wielu ludziom.