Dlaczego warto sięgać po morele?

Dlaczego warto sięgać po morele?

Czytaj artykuł
Objawy niedoboru witamin i minerałów

Objawy niedoboru witamin i minerałów

Czytaj artykuł
Sposoby na uciążliwe chrapanie

Sposoby na uciążliwe chrapanie

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb herbapol

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Diabetefix został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: herbata ziołowa, obniża poziom cukru we krwi. Wytwórcą produktu Diabetefix jest Herbapol, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka produktu Diabetefix jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Diabetefix oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Diabetefix można kupić bez recepty.