Reklama baner
Diabetefix

Diabetefix

miejsce
w rankingu

--

Diabetefix
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Przepuklina nabyta i wrodzona – jak ją leczyć?

Przepuklina nabyta i wrodzona – jak ją leczyć?

Czytaj artykuł
Trądzik różowaty – najważniejsze informacje

Trądzik różowaty – najważniejsze informacje

Czytaj artykuł
Migdały w kuchni i kosmetyce

Migdały w kuchni i kosmetyce

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Diabetefix

Producent:

HERBAPOL

Thumb herbapol

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Diabetefix został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: herbata ziołowa, obniża poziom cukru we krwi. Producentem preparatu Diabetefix jest Herbapol, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka produktu Diabetefix jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Diabetefix oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Diabetefix można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Diabetefix. Preparat Diabetefix został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-06-02 11:33. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Diabetefix to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Diabetefix. Jeżeli dodasz informację na temat specyfiku Diabetefix to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.