Daktarin Puder

Daktarin Puder

miejsce
w rankingu

--

Daktarin Puder
0.0
opinii: 0
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Daktarin Puder

Producent:

Opis:

Daktarin Puder to preparat dostępny w postaci pudru leczniczego. Preparat wykazuje działanie przeciwgrzybicze. Wskazaniem do stosowania pudru leczniczego Daktarin Puder są następujące sytuacje: pieluszkowe zapalenie skóry, grzybica międzypalcowa. Puder może być aplikowany do wnętrza obuwia i skarpetek.

Skład:

W składzie preparatu Daktarin Puder znajdują się następujące substancje: mikonazolu azotanu, cynku tlenek, krzemionka koloidalna bezwodna, talk.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Puder przeznaczony jest do stosowania 2 razy dziennie. Produkt przeznaczony jest do stosowania na skórę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Puder na grzybice

Preparat Daktarin Puder został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: grzybica, Higiena, zdrowie, Puder na grzybice. Producentem produktu Daktarin Puder jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Daktarin Puder jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Daktarin Puder oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Daktarin Puder można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Daktarin Puder. Preparat Daktarin Puder został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-28 11:32. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Daktarin Puder to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Daktarin Puder. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Daktarin Puder to z pewnością pomożesz wielu osobom.