Daktarin Puder

Daktarin Puder

miejsce
w rankingu

Daktarin Puder
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Daktarin Puder to preparat dostępny w postaci pudru leczniczego. Preparat wykazuje działanie przeciwgrzybicze. Wskazaniem do stosowania pudru leczniczego Daktarin Puder są następujące sytuacje: pieluszkowe zapalenie skóry, grzybica międzypalcowa. Puder może być aplikowany do wnętrza obuwia i skarpetek.

Skład:

W składzie preparatu Daktarin Puder znajdują się następujące substancje: mikonazolu azotanu, cynku tlenek, krzemionka koloidalna bezwodna, talk.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Puder przeznaczony jest do stosowania 2 razy dziennie. Produkt przeznaczony jest do stosowania na skórę.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Daktarin Puder

0.00 opinii:
Daktarin Puder to preparat dostępny w postaci pudru leczniczego. Preparat wykazuje działanie...
czytaj dalej »

Daktarin Puder to preparat dostępny w postaci pudru leczniczego. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

Produkt Daktarin Puder został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: grzybica, Higiena, zdrowie, Puder na grzybice. Wytwórcą produktu Daktarin Puder jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Daktarin Puder jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Daktarin Puder oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego obrazki. Produkt Daktarin Puder można dostać bez recepty.