Proftin-M

Proftin-M

miejsce
w rankingu

--

Proftin-M
4.5
opinii: 2
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-07 16:06

  Bardzo pomocna zasypka w pierwszych objawach grzybicy....Polecam

 • TeresaW 2016-03-17 11:02

  Doskonale leczy choroby skórne oraz grzybicę. Nie kosztuje zbyt dużo, a jest strasznie pomocna.

 • Zapoznaj się z ulotką Proftin-M

  Producent:

  Opis:

  Proftin-M to preparat dostępny w postaci zasypki. Preparat rekomendowany jest dla osób, które chcą leczyć bakteryjne i grzybicze choroby skóry. Należy pamiętać, że osoba borykająca się z taką chorobą, stanowi zagrożenie dla niemalże każdej osoby z bliskiego środowiska.

  Skład:

  W składzie zasypki Proftin-M znajdują się następujące substancje: Talc, Zinc Oxide, Zinc Undecylenate, Bornic Acid, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zasypkę należy aplikować na suche i umyte stopy 1-2 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Zasypka do stóp

  Proftin-M

  4.52 opinii:
  Proftin-M to preparat dostępny w postaci zasypki. Preparat rekomendowany jest dla osób,...
  czytaj dalej »

  Proftin-M to preparat dostępny w postaci zasypki. Preparat rekomendowany jest dla osób,... czytaj dalej »

  Produkt Proftin-M został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: grzybica, potliwość, Higiena, lek przeciwgrzybiczy, Zasypka do stóp. Wytwórcą produktu Proftin-M jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Proftin-M jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Proftin-M oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Proftin-M można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Proftin-M. Preparat Proftin-M został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-28 11:27. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Proftin-M to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Proftin-M. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Proftin-M to z pewnością pomożesz wielu ludziom.