Born Lippy Lip Balm

Born Lippy Lip Balm

miejsce
w rankingu

--

Born Lippy Lip Balm
3.33
opinii: 3
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kinia 2015-08-09 19:08

  Słabo nawilża usta a błyszczyk jest dziwny. Ja nie kupię go po raz ponowny, bo myślałam że uda się nawilżyć i nieco poprawić wygląd ust. A w gruncie rzeczy ani tego ani drugiego efektu nie osiągnęłam.

 • Cocaina 2015-08-09 19:07

  Konsystencja tragiczna! To jest lepki mus a nie normalny kosmetyk .. Potem trzeba myć ręce, chociaż fajnie pachnie :P

 • Anna.P 2015-08-09 19:06

  Balsam z niego średni bo źle nawilża usta. Jedynie błyszczyk jest dość oryginalny, bo jego lepka struktura sprawia, iż potrafi fajnie wyglądać na ustach. U mnie pudełko wystarczyło na dwie miesiące, stosowania co jakiś czas.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb the body shop

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Born Lippy Lip Balm został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ust, balsam, balsam do ust, usta, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą specyfiku Born Lippy Lip Balm jest The Body Shop, który również jest twórcą takich preparatów jak Hemp Hand Protector, Born Lippy Lip Balm, Anitas Favourites, Banana Conditioner. Ulotka produktu Born Lippy Lip Balm jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Born Lippy Lip Balm oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Born Lippy Lip Balm dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Born Lippy Lip Balm. Specyfik Born Lippy Lip Balm został dodany do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Born Lippy Lip Balm to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Born Lippy Lip Balm. Jeżeli dołączysz opinię na temat specyfiku Born Lippy Lip Balm to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.