Boiron Homeovox

Boiron Homeovox

miejsce
w rankingu

--

Boiron Homeovox
0.0
opinii: 0
Mąka kokosowa – świetna alternatywa w kuchni

Mąka kokosowa – świetna alternatywa w kuchni

Czytaj artykuł
Powracający problem pękających pięt

Powracający problem pękających pięt

Czytaj artykuł
Aloes – sekret zdrowia i urody

Aloes – sekret zdrowia i urody

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb boiron

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Boiron Homeovox został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: podrażnienie gardła, chrypka, ból gardła, garło, tabletki na chrypkę. Producentem specyfiku Boiron Homeovox jest Boiron, który również jest twórcą takich produktów jak Gastrocynesine, Boiron Homeovox, Boiron Coryzalia, Boiron Homeoptic, Camilia. Ulotka specyfiku Boiron Homeovox jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Boiron Homeovox oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Boiron Homeovox można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Boiron Homeovox. Produkt Boiron Homeovox został dodany do bazy danych w dniu 2016-02-04 17:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Boiron Homeovox to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Boiron Homeovox. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Boiron Homeovox to z pewnością pomożesz wielu osobom.