Arnikowe Mleczko Oczyszczające

Arnikowe Mleczko Oczyszczające

miejsce
w rankingu

--

Arnikowe Mleczko Oczyszczające
5.0
opinii: 1
Właściwości żurawiny

Właściwości żurawiny

Czytaj artykuł
Co wpływa na przebarwienia zębów?

Co wpływa na przebarwienia zębów?

Czytaj artykuł
Zdrowotne właściwości bakalii

Zdrowotne właściwości bakalii

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • wika 2017-05-11 15:36

  Lubię je stosować, daje skórze przyjemne ukojenie

 • Zapoznaj się z ulotką Arnikowe Mleczko Oczyszczające

  Producent:

  SYLVECO

  Thumb sylveco logo

  Opis:

  Miód manuka, to zdecydowany cud natury. Jego fenomen wynika, m.in. z szerokiego działania antybakteryjnego. Sok z rokitnika, to źródło witaminy E, A i C. Ciekawą inspiracją w kuchni mogą być orzechy pinii oraz laski cynamonu. Stewia w liściach może być wykorzystywana do wypieków i napojów.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Produkt Arnikowe Mleczko Oczyszczające został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, żele, kosmetyki. Producentem preparatu Arnikowe Mleczko Oczyszczające jest ViVio, który również jest producentem takich preparatów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka specyfiku Arnikowe Mleczko Oczyszczające jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Arnikowe Mleczko Oczyszczające oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Arnikowe Mleczko Oczyszczające można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Arnikowe Mleczko Oczyszczające. Produkt Arnikowe Mleczko Oczyszczające został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-12 14:47. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Arnikowe Mleczko Oczyszczające to prosimy o napisanie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Arnikowe Mleczko Oczyszczające. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Arnikowe Mleczko Oczyszczające to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.