Acerin Lavendi

Acerin Lavendi

miejsce
w rankingu

--

Acerin Lavendi
0.0
opinii: 0
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Acerin Lavendi

Producent:

SCAN ANIDA

Thumb anida

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty -

Dernilan

3.85 opinii:
Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego....
czytaj dalej »

Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.... czytaj dalej »

Preparat Acerin Lavendi został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: pękające pięty. Wytwórcą specyfiku Acerin Lavendi jest Scan Anida, który również jest twórcą takich produktów jak Emulsja Micelarna do mycia twarzy, Woman Anti-perspirant roll-on , Krem ochronno – pielęgnacyjny, Krem do rąk i paznokci z olejkiem arganowym, Żel antybakteryjny do rąk w tubie. Ulotka produktu Acerin Lavendi jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Acerin Lavendi oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Acerin Lavendi można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Acerin Lavendi. Produkt Acerin Lavendi został dodany do bazy danych w dniu 2016-03-09 13:43. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Acerin Lavendi to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Acerin Lavendi. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Acerin Lavendi to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.