Reklama baner
Yerba Mate Green Despalada

Yerba Mate Green Despalada

miejsce
w rankingu

--

Yerba Mate Green Despalada
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jogurt acidolakt VIVO? Czy warto?

Jogurt acidolakt VIVO? Czy warto?

Czytaj artykuł
22 zmiany, które sprawią, że twoje życie stanie się o wiele lepsze w nowym roku

22 zmiany, które sprawią, że twoje życie stanie się o wiele lepsze w nowym roku

Czytaj artykuł
Witaminy na pogodę i na niepogodę - świeże i zdrowe soki

Witaminy na pogodę i na niepogodę - świeże i zdrowe soki

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Yerba Mate Green Despalada

Producent:

VIVIO

Thumb vivio

Opis:

 

Yerba Mate Green to jedna z najlepszych herbat, jakie można znaleźć w naszym sklepie. Wśród innych polecanych produktów znajdują się tabletki z chlorellą zawierające duże ilości chlorofilu. Mniej znane orzechy pecan. Wśród popularnych przypraw znajdą państwo,m.in. jałowca oraz niezastąpioną przyprawę do pizzy. Dla wszystkich osób mających problemy z jelitami polecamy błonnik oczyszczający, który pomoże pozbyć się złogów.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Specyfik Yerba Mate Green Despalada został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, yerba mate, herbaty. Wytwórcą produktu Yerba Mate Green Despalada jest ViVio, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka preparatu Yerba Mate Green Despalada jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Yerba Mate Green Despalada oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Yerba Mate Green Despalada dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Yerba Mate Green Despalada. Produkt Yerba Mate Green Despalada został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-14 15:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Yerba Mate Green Despalada to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Yerba Mate Green Despalada. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Yerba Mate Green Despalada to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.