Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-07 14:17

  polecam

 • Gusia 2016-02-26 10:05

  jestem zadowolona z efektu i trwalości farby,polecam

 • Olivia 2015-08-12 15:36

  W dużej mierze farba ta bazuje na pozytywnych opiniach osób, ja tylko po części mogę je podzielić.Po pierwsze, kolor wyszedł mi zbyt jasny. Do tego farba nie ma najbardziej zachęcającego zapachu

 • Jakie właściwości posiada miód kwiatowy?

  Jakie właściwości posiada miód kwiatowy?

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o stosowaniu kreatyny?

  Co warto wiedzieć o stosowaniu kreatyny?

  Czytaj artykuł
  Rzeżucha – cenne źródło witamin i mikroelementów

  Rzeżucha – cenne źródło witamin i mikroelementów

  Czytaj artykuł
 • Benia 2015-08-12 15:22

  Jedna z lepszych farb, gdy idzie o uzyskiwany kolor. Z niej zazwyczaj jestem zadowolona, a przy innych bywały różne przygody.

 • Maturzystka 2015-05-06 10:44

  Farbuję sobie włosy od wielu lat i testowałam różne farmy. Czasami lepsze czasami fatalne. Wellaton zaliczyłabym raczej do tych lepszych, bo na maturę chciałam mieć kolor bardziej stonowany i wellaton mnie nie zawiodła.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb wella

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Wellaton został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, farba, farba do włosów, kosmetyki. Wytwórcą produktu Wellaton jest Wella, który również jest wytwórcą takich produktów jak Wellaton w piance, Safira, Wellaton. Ulotka specyfiku Wellaton jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Wellaton oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Wellaton można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Wellaton. Produkt Wellaton został dodany do naszej bazy w dniu 2015-05-06 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Wellaton to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Wellaton. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Wellaton to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.