Volume Clubbing Mascara

Volume Clubbing Mascara

miejsce
w rankingu

1

Volume Clubbing Mascara
3.86
opinii: 7
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Halina 2016-04-04 14:45

  Tusz ładnie wydłuża i pogrubia, idealnie sprawdza się przy makijażu dziennym

 • Karolina 2015-04-29 11:41

  Jak dla mnie za mocno pogrubia i rzęsy wyglądają wręcz karykaturalnie. Moim zdaniem nie warto jest stosować, w szczególności jak ktoś chce tusz na co dzień.

 • Ewelina R. 2015-04-19 14:26

  Również miałam okazje korzytać z tego środka i ogólnie wspominam go bardzo miło. Jedynie co mi nie odpowiadało w tym środku to cena, bo musiałam zrezygnować z niego ze względu na nią ;/

 • Dlaczego warto stosować suplementy medycyny ortomolekularnej?

  Dlaczego warto stosować suplementy medycyny ortomolekularnej?

  Czytaj artykuł
  Kasza kaszy nierówna

  Kasza kaszy nierówna

  Czytaj artykuł
  Dobroczynne właściwości ryb

  Dobroczynne właściwości ryb

  Czytaj artykuł
 • Wiki 2015-04-19 14:25

  Tusz skutecznie pogrubia rzęsy i podkręca. Wiem, że warto to stosować bo to jeden z jedynych środków z których korzystałem, które nie kruszyły się po kilku godzinach!

 • Mika 2015-04-14 16:22

  Dla mnie totalne dno! Nigdy więcej z tego nie skorzystam. Miałam po tym poważną alergię i poprzez to fatalnie się czułam :(

 • Horald 2015-04-14 16:21

  Volume Clubbing Mascara to środek, który gwarantuje nam zachowanie pięknego wyglądu na co dzień. Zawsze można wyglądać 10/10 bo nie rozmazuje się oraz nie daje innych negatywnych objawów!

 • Ewka 2015-04-14 16:21

  Mascara działa bardzo dobrze i dzięki niej teraz o wiele lepiej funkcjonuje. Teraz już wiem, że to działa profesjonalnie i mogę z tego korzystać! 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb bourjois

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Volume Clubbing Mascara został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz pogrubiający, kosmetyki. Producentem produktu Volume Clubbing Mascara jest Bourjois, który również jest wytwórcą takich produktów jak Eclat Mineral Mineral Radiance, Delice de Poudre, Bronzing Powder, Gel Frais Nettoyant Fresh Cleansing Gel, Volume Glamour Ultra Care Mascara, Eau de gloss. Ulotka specyfiku Volume Clubbing Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Volume Clubbing Mascara oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Volume Clubbing Mascara można kupić bez recepty.